V našom internetovom obchode môžete nakupovať naozaj pohodlne. Ponúkame Vám viacero možností uskutočnenia platby za Váš tovar. Objednávku môžete uhradiť ihneď po jej vytvorení (platba kartou či internet banking) a potom sa už len tešiť na tovar. Ak preferujete úhradu až pri preberaní tovaru, máte možnosť využiť platbu dobierkou. V nasledujúcich riadkoch môžete vidieť prehľad možností platby v našom eshope.

Dobierka 
Najčastejší a zrejme aj najobľúbenejší spôsob platby. Tovar Vám zašleme poštou na zadanú adresu a platíte až pri jeho prevzatí. Tento spôsob platby je možný na Slovensku a v Českej republike.

Zálohová faktúra (firmy) 
Pri tomto spôsobe úhrady Vám zašleme predfaktúru (zálohovú faktúru) a na základe informácií uvedených vo faktúre uhradíte sumu za objednávku bankovým prevodom. Po overení platby pokračujeme vo vybavovaní objednávky a následne Vám ju zašleme.

Platobná karta 
Platbu je možné uskutočniť platobnými kartami  VISA, VISA Electron, Maestro, MasterCard prostredníctvom služby CardPay. Tento spôsob platby umožňuje nákup tovaru aj zákazníkom zo zahraničia. Platba je možná bez ohľadu na to, v ktorej krajine sa nachádzate, ktorá krajina Vám kartu vydala a z ktorej banky kartu vlastníte. Potrebné je zadať informácie z Vašej karty, ktoré budú vyžadované pri úhrade objednávky. Naša spoločnosť samozrejme k týmto informáciám prístup nemá, pretože prebieha na zabezpečených stránkach danej banky.