Živá omaľovanka

Cena : 7.99

SKU : 001

Poznáte dieťa, ktoré si nerado vyfarbuje obrázky? A čo ak by obrázky ožívali priamo v jeho rukách? Technológia rozšírenej reality umožňuje potešiť dieťa takýmto "zázrakom"!

Na každej strane Živej omaľovanky čakajú noví hrdinovia na vymaľovanie a oživenie vo farbách, ktoré sa Vám páčia! Skúste vytvoriť svoju vlastnú kreslenú rozprávky spolu s dieťaťom! Nielen tvorivosť a vzdelávanie, ale aj mágia!

Dieťatko si môžete s oživeným obrázkom odfotiť a motivovať ho k rozpovedaniu príbehu, čo postavička na obrázku robí, aké vydáva zvuky a podobne - produkty sú skvelým doplnkom pri rozvoji detskej fantázie, predstavivosti a dokážu dieťatko zaujať a zabaviť na dlhú dobu. 
 

Stiahnite si a inštalujte do Vášho mobilného zariadenia bezplatnú aplikáciu DEVAR kids cez AppStore alebo GooglePlay. Spustite ho, namierte kameru zariadenia na obrázok a on ožije!

Postup:

Krok 1.  Vymaľuj obrázky

Krok 2.  Stiahni si bezplatnú aplikáciu DEVAR KIDS – je dostupná aj pre smartfony aj iphony

Krok 3.  Otvor si aplikáciu v mobile alebo v tablete

Krok 4.  Zvoľ omaľovanku, ktorú máš zakúpené a zadaj potrebný kód

Krok 5.  Teraz už len nasmeruj kameru na obrázok (aplikácia ťa bude navigovať na správne nasmerovanie šípkami)

Krok 6.  A stačí sa už len pozerať ako rozprávkové postavičky ožívajú

Nejde len o obyčajné hry pre deti, ale v mnohých prípadoch aj o edukačný prostriedok. Deti si ľahšie pamätajú nové informácie, ak sú im podané spôsobom, ktorý ich zaujme.

Sada technológií:
Držiteľ autorských práv: Devar LTD
Vek: 0+
Rok vydania: 2015
Formát: 210x285
Hmotnosť: 90 g
Obal: mäkký, spinková väzba
Počet strán: 14